oscylatora MACD

W tym artykule powiem wam kilka sposobów wykorzystania oscylatora MACD. To na pewno jeden z najbardziej popularnych wskaźników w społeczności obrotu oraz stworzony przez Gerald Appel pod koniec 1970 roku. Widać MACD w kilku formach tam, http://www.opcjeonline.com/opteck/ ponieważ kupcy i programiści starają się dostosować go do swojej obecnej strategii.

Domyślne ustawienie tego wskaźnika są (12,26,9). Spójrz na pierwszym zrzucie ekranu.

To od pary EURUSD walutowym. Na tym wykresie mamy MACD z ustawieniami domyślnymi bez histogramu. Mamy tylko linię zero (fioletowa linia) i dwa EMAS 12 dzień, który jest szybszy i 26 dni, który jest wolniejszy. Teraz tworzą ten zrzut ekranu możemy podjąć pewne sygnały. Gdy EMAS są powyżej linii zerowej jest uparty aktywności. Z drugiej strony, gdy EMA są poniżej poziomu linii zerowej jest bearish aktywności. Na wykresie można zobaczyć tutaj kilka strzałek put. Istnieje strzały są EMAS rozjazdy. Gdy wolniej 26 EMA (niebieski jeden) jest powyżej 12 szybko EMA mamy krótki sygnał. W stanie po przeciwnej szybciej EMA powyżej wolniej mamy długi sygnał. Problem z tego wskaźnika jest to, że tworzy tak wiele sygnałów, jak to naturalne wielu z nich są błędne. Spójrz w drugim zrzucie ekranu.

Jest to ten sam wykres z powyższym EURUSD, ale tutaj można zobaczyć inny pogląd na MACD. Mamy histogram. W histogramie dostrzegać kolory. Mamy jasnozielony i ciemnozielone. Czerwone i ciemny czerwony. Gdy histogram sprawia barów poniżej linii aktualizacja zerowej jest to sygnał niedźwiedzi i gdy sprawia barów powyżej linii zerowej jest to byczy sygnał. Zauważ niektórych miejscach, w których znajdują się bary powyżej linii zerowej ale mamy dół ruchy. Są z ciemnym kolorze zielonym.Oznacza to, że mamy ruch w dół, ale tempo jest nadal uparty i wciąż jest aktywność uparty.

Najlepsze sygnałów przy MACD sprawia barów znacznie powyżej lub poniżej linii zerowej. Można używać zarówno histogramu i EMAS, aby mieć lepszy obraz tego, co dzieje się. Innym sposobem wykorzystania tego wskaźnika jest rozbieżność jak powiedziałem wcześniej w moim artykule o rozbieżności.

Wielu inwestorów uważa, że MACD jest Holly Grail. Link Oczywiście to not.It odświeżania źle w większości przypadków, jak powiedziałem wcześniej, że tworzy wiele sygnałów. Niektóre z nich są dobre, niektóre nie. Filtr złych sygnałów z ruchami cen i analizy objętościowej. MACD jest po prostu dobry potwierdzenia.